Autor:

Marczak

Utworzono:

05.11.2021

W Torzymiu w mecz wchodzimy nieskoncentrowani i w 13 minucie tracimy bramkę. Czym dłużej gramy zdobywamy przewagę i w 32 minucie nasz kapitan zdobywa bramkę wyrównującą. i schodzimy do szatni z pozytywnym nastawieniem.W drugiej połowie prowadzimy grę na przedpolu gospodarzy brakuje nam ostatniego podania. W 56 minucie Mateusz K po zamieszaniu w polu karnym i zdobywa bramkę na 2:1. Za kilka minut Łukasz K podwyższa na 3:1 . Ale mecz jeszcze nie kończy się. W 70minucie gospodarze zdobywają bramkę i prowadzimy tylko 3:2. W 78 minucie strzelają bramkę na 3:3 i jest kontakt ,złapali wiatr w żagle i w 94 minucie zdobywają bramkę na miarę zwycięstwa .Panowie 78 minuta to nie koniec meczu i gramy do 90minuty ,niestety nasz Orzełek za szybko uwierzył w zwycięstwo ,a może błędy w taktyce na koniec meczu do rozważenia dla trenera.