Autor:

Marczak

Utworzono:

04.11.2021

Mecz zaczynamy w Rudnicy w dziwnym składzie na lewej obronie wychodzi Jakub Ł .Gospodarze od początku zaczęli atakować ,a nasz Orzełek próbował dostosować się do małego i wąskiego boiska. Niestety już w 6 minucie tracimy bramkę na 1:0. Kilka minut później bo w 19 minucie przegrywamy 2:0. Zaczynamy budzić się w 23minucie i Mateusz W strzela bramkę i łapiemy kontakt z gospodarzem. I tak schodzimy do szatni.W szatni reprymenda trenera i w drugiej połowie zaczynamy przeważać tylko brakuje wykończenia w 59 minucie Przemysław W strzela bramkę na 2:2 .W 76 minucie Mateusz W strzela kolejną bramkę na 2:3 i prowadzimy. W 82 minucie Łukasz podwyższa na 2:4 .W końcówce gospodarze strzelają w doliczonym czasie 93 na 3:4 i mecz kończymy zwycięstwem na ciężkim terenie.