Autor:

Marczak

Utworzono:

18.06.2022

Wychodzimy na mecz derbowy skoncentrowani i zdeterminowani. I już w drugiej akcji meczy Krzysztof S otwiera wynik na 1;0 dla naszego Orzełka. Przeważamy na całym boisku następne akcje podbramkowe brakowało ostatniego podania. W 20 minucie przewraca się R.Timoszyk i sędzia daje się nabrać i dyktuje rzut karny ,na bramkę zamienia Yarosław P. Przed przerwą Yarosłav podwyższa na 1;2. Po przerwie 47 minucie chwila nieuwagi i przegrywamy 1:3 Szamotulski. Orzełek atakuje goście się bronią ,poprzeczka 2 x słupek i w końcu bramka na 2:3 55minucie Mikołaj S .W 55 minucie dobra zmiana trenera i Jakub S zdobywa bramkę na 3:3 .W tym meczu goście ograniczyli się do minimum walki i biegania a do max wykorzystania dobrych sytuacji.Nasza drużyna zasłużyła na wygraną wolą walki ,kondycją tylko doświadczenie i chłodna głowa była przeciwko. Remisujemy w derbach i mamy 1 punkt.