Autor:

Marczak

Utworzono:

17.03.2019

Od początku spotkania nasz Orzełek dominował na boisku ,już w 10 minucie mieliśmy szansę na bramkę. Goście grali tylko z kontry i mieli też sytuacje na kontrę. Do przerwy mieliśmy jeszcze dwie sytuacje na zdobycie bramki ale bramkarz bronił wszystko. Do 45 minuty wynik na tablicy 0:0. Po przerwie znowu przewaga była po stronie naszego Orzełka. Bramka wisiała w powietrzu. Dopiero w 86 minucie po zagraniu Mateusza W do piłki doszedł Serhii Cz. i mija rywali i strzela na 1:0. W 89 minucie piękne uderzenie z wolnego przez Mateusz.W. i Odra przegrywa już 2:0. Po udanej zmianie przez trenera zawodnik rezerwowy Patryk K. podwyższa na 3:0. Zasłużone zwycięstwo przez naszego Orzełka . Brawo chłopaki oby tak dalej .