Marczak

Utworzono:

26.07.2020

Bramki:Penderetskyi 44 min, 48 min

Zaczynamy od nowego składu1. V.Chizhikov (bramkaarz),( obrona) - A. Cieciński,H.Kurdykowski, Kwaśniewski,R.Woszczyło,(pomocnicy) - M.Grzelachowski,D. Ciecińsk, Ł.Kwiatkowski, Y.Molokin, - (napastnicy)P.Minge,Y.Penderetskyi

Rezerwowi: J .Kowalski, J.Sawicki, F.Szmagalski, D.Potyra, J.Florczak M.Waltrowski

Tak zaczęliśmy w sobotę o godz.18.00 w Strzelcach Kraj. Już od początku Orzeł narzucił swoją grę. Trochę asekuracyjnie ale czym dalej to śmielej. Akcje coraz groźniejsze ,ale nie skuteczne. Dopiero w 44 minucie dobre zagranie środkowego pomocnika na przedpole w okolicy pola karnego i do piłki zerwał się Yaroslav P i posłał piłkę obok wychodzącego młodziutkiego bramkarza Łucznika, bramka do szatni. Po przerwie gra się nie zmieniła choć gospodarze też mieli swoje dogodne sytuacje. Na 2:0 podwyższa znowu Jaroslav P po zagraniu Damiana C ,a wcześniej przejęciu piłki przez Macieja G.W końcówce po pięknym strzale w samo okienko bramki gospodarze na 1:2.Przy takim wyniku końcówka spotkania była gorąca, gospodarze atakowali wszystkimi siłami jakie mogli wykrzesać.Wynik po został bez zmian.

W sobotę tj.1.08.20 zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców do Międzyrzecza na 16.00 gramy z Błękitnymi Lubno.